אירוע האופנה יפה בכל צורה

בתקופה האחרונה מתחילה בארץ התעוררות משובחת של נשים במידות גדולות, שנמאס להן להיכנס לחנויות ולגלות שוב שבמקרה הטוב החנות מחזיקה בפריטים עד מידה 44, או במקרים רבים אחרים אפילו עד מידות קטנות יותר. בדיוק לנישה הזאת נכנס האירוע "יפה בכל צורה", אלא שהוא עושה את זה עם טוויסט מוצלח במיוחד – זהו לא עוד אירוע שמכוון לנשים במידות גדולות, אלא אירוע שמגדיר את עצמו אירוע לנשים באשר הן, ממידה 38 ועד מידה 56.

יפה בכל צורה - אופנה לכל המידות

הסטייליסטית גאלה רחמילביץ', שמאחוריה כבר אירועים אחרים, כמו אירוע הפלאס סייז שערכה, שהיה הצלחה מסחררת, היא המנוע שמאחורי "יפה בכל צורה". רחמילביץ', שהתעייפה מלנסות למצוא בגדים עבור עצמה בקניון, החליטה ליצור את ה"קניון" הזה בעצמה, וטוב שכך.

יפה בכל צורה - אירוע אופנה לכל המידותגאלה רחמילביץ'

באירוע שהתקיים אתמול בערב הציגו 6 מעצבות פריטים שיימכרו באירוע, ואין ספק שיש למה לצפות. הבגדים שהוצגו באירוע היו ברובם פריטים במידות גדולות, אבל רחמילביץ מבטיחה שתוכלו למצוא פריטים החל ממידה 38. ביריד עצמו יציגו 23 מיני בוטיקים של מעצבות ויבואניות, שחלקן הכינו קולקציות במיוחד לאירוע וחלקן הגדילו מידות עבור האירוע.

ראשונות עלו הבנות של המותג טונשיניו של המעצבת נורית וינשטיין רפופורט, שבגיל 50 התפטרה מעבודתה בסוכנות ביטוח ויצאה להגשים את חלומה להיות מעצבת אופנה. טונשיניו מציגים באירוע את קולקציית הביכורים עם הדפסים שמחים (וגם שמלת ערב שחורה ויפהפיה), במידות 38-46 ובטווח מחירים של 170-550 ש"ח. אהבנו במיוחד את שמלת הערב השחורה והמתנפנפת.

יפה בכל צורה - אופנה לכל המידות

מאחורי המותג MOTIF עומדת המעצבת הדס אביקזר, שמגיעה מעולם האופנה המסחרי ומשיקה גם היא קולקציית ביכורים של המותג. מחירים – 650-80 ש"ח. אהבנו במיוחד – בגד גוף לבן במידות גדולות, שיחוק היסטרי. לגמרי מדמיינים את זה עם חצאית מתנפנפת!

יפה בכל צורה - אופנה לכל המידות

המותג 'טליה' של המעצבת טלי שרף חזן כבר מוכר ללא מעט נשים במידות גדולות, הקולקציה החדשה כולה פסטליות ונעימות לעין, עם גוונים רכים, הדפסים והצבע הלוהט של העונה הקרובה – מנטה. מחירים – 99-600 ש"ח. אהבנו במיוחד – חולצה לבנה וחצאית בהדפס יפהפה בצבע מנטה.

יפה בכל צורה - אופנה לכל המידות

גם המותג 'נומה' של המעצבת דנה מליק הצליח לכבוש לעצמו קהל לקוחות נאמן, ומליק שהבינה את הצורך של לקוחותיה, יצרה קולקציית קיץ שמגיעה עד מידה 52 (!). מחירים – 130-450 ש"ח. אהבנו במיוחד – שמלת קיץ ורודה ומקסימה, מושלמת ליומיום לצעירות.

יפה בכל צורה - אופנה לכל המידות

צילה מיכאלי הקימה את המותג שלה "צילה תפור עלייך" לפני כשנה, והפריטים מגיעים במידות 42-54. בקולקציה של מיכאלי תוכלו למצוא שמלות ערב מהממות, שחלקן לבנות ויכולות בכיף להפוך לשמלת כלה משגעת. אהבנו במיוחד – שמלת ערב לבנה ועדינה.

יפה בכל צורה - אופנה לכל המידות

דפנה לוינסון שהקימה את רשת האופנה So Simple היא דמות מוכרת בעולם האופנה, אבל החידוש הגדול של So Simple הוא ביצירת רשת בוטיקים, המציעים כולם פריטים במידות גדולות (עד מידה 48. חלק מהמכנסיים מגיעים עד מידה 50). אהבנו במיוחד – לוק מקסים של גופיה מכופתרת עם חצאית אדומה.

יפה בכל צורה - אופנה לכל המידות

באירוע "יפה בכל צורה" ישתתפו עוד מותגים, כמו HONEY B, מותג בגדי הים וההלבשה התחתונה דרגונפליי, לילא, בוטיק Noemi, מעצבות תכשיטים ועוד מותגים נוספים.

יפה בכל צורה - אופנה לכל המידותהמעצבות המוכשרות

מה: יריד "יפה בכל צורה"
איפה: גלריה 14, מתחם התחנה תל אביב
מתי: ד' 24/6 16:00-21:00, ה' 25/6 12:00-22:00, ו' 26/6 9:30-16:00
כניסה: 10 ש"ח

ומה אתם אומרים?