בא לשכונה צבע חדש – מניפת הצבעים החדשה של ביג'י פיינט

שלחנו את מעצבת הבית שלנו, אסין קייטון, לבדוק את מניפת הצבע החדשנית של ביג'י פיינט

ביג'י פיינט

 

כשאני מעצבת, המרכיב הראשון שאני בוחרת הוא הצבע. צבעים מעלים לנו אסוציאציות ומשפיעים על התחושות שלנו. לכן, בעיניי, חשוב מאוד להשתמש בגוונים מדויקים, הנבחרים בקפידה לקירות הבית שלנו.

כדי להתאים את הגוון לעיצוב הבית, לרוב אנחנו, המעצבות, משתמשות במניפות צבעים עם דוגמיות קטנות המקשות על הלקוח לדמיין קיר שלם בצבע. אז מה עושים?

 

"איך לא חשבו על זה קודם?" – ככה בדיוק אני מרגישה עכשיו. כי באמת לא מובן לי איך במשך שנים, חברות הצבעים לא ייעלו את מניפת הצבעים שלהן. ויותר מכך, איך אנחנו, המעצבות, המשכנו להשתמש באותן מניפות עם הדוגמיות המיניאטוריות. אנחנו מנוסות ויודעות לדמיין, אך תמיד מגיעה השאלה מלקוחה מתוסכלת: "איך אני יכולה לדמיין קיר שלם לפי דוגמית צבע כל כך קטנה?!". והן צודקות.

ביג'י פיינט

אז הנה, חברת BG paint – "צובעים עולמות", מסדרת BG BOND מקבוצת אשטרום, הרימה את הכפפה ואת המניפה ויצרה מניפה חדשה וייחודית לה – מניפה ידידותית למשתמש, עם דוגמאות צבע מוארכות וגדולות במיוחד (כמה נוח!), עם 556 צבעים וגוונים מותאמים לטעם הישראלי.

הגוונים מורכבים מ-8 משפחות בהם כ-70 גוונים לכל צבע. כל קבוצה מסודרת בשכבות ובגבהים שונים כך שניתן לבחור בכמה גוונים, להניח אותם זה לצד זה ולהתאים קומבינציות ושילובים בקלות ומבלי לקמט את המניפה.

ביג'י פיינט

בנוסף, BG paint מובילה מהפכה ירוקה בתחומה. כל המוצרים הם בעלי תו תקן ירוק והאריזות ניתנות למיחזור. הצבעים מכילים פולימרים איכותיים ועמידים על בסיס מים, מה שתורם גם כן לאיכות הסביבה.

נותר עניין אחד פתוח: נגישות המוצר
כיום קיימים לחברה מספר משווקים בארץ, אך רוב ההזמנות נעשות דרך סוכן, שמביא את הצבע עד הבית. מצד אחד, זה מאוד נוח. אך מצד שני, אני תוהה מה יקרה כאשר לקוח יצטרך השלמות צבע – האם הוא יצטרך להמתין לסוכן שיביא השלמות? קצת בעייתי בעיני. לכן, אני מאחלת ל-BG paint להיכנס לרשתות הגדולות בתחום הבניין, למען הנגישות.

כמו כן, לחברת BG paint יש אולם תצוגה אחד הממוקם באשדוד. בתור מעצבת אני אוהבת לקחת את הלקוחות שלי לאולמות תצוגה בהם ניתן לראות קירות שלמים של צבעים, מרקמים וגימורים של צבע. מאחר שהלקוחות שלי מתגוררים בעיקר באזור תל אביב והסביבה, יהיה קשה להביא אותם לאולם תצוגה מרוחק מאזור מגוריהם.

עם כל זאת, השורה התחתונה היא שהתחדשתי במניפה אדירה!

 

אסין קייטון היא מעצבת רב-תחומית, תוכלו לבקר אותה באתר שלה "אסיניקה" ובדף הפייסבוק שלה

 

ומה אתם אומרים?