בילוי עם הילדים בקיפצובה

בילוי עם הילדים בקיפצובהקיפצובה הוא אחד המקומות האהובים על הפרטיים שלי כבר כמה שנים טובות. לכן כשהגיעה הזמנה להשקת המתקן החדש של המקום, "סירה בסערה", היה ברור שאנחנו מגיעים. קיפצובה הוא פארק שעשועים, מעין מיני לונה פארק, שנמצא בקיבוץ צובה, מרחק קטנטן מירושלים. המקום מתאים לקטנטנים וגם לגדולים יותר, בזכות מגוון של מתקנים, על אף הגודל היחסית קטן של המקום.

בילוי עם הילדים בקיפצובה

בחלק המקורה של קיפצובה נמצא אולם גדול, מקורה וממוזג (תודה לאל!) שמחולק למעין חדרים קטנים, בכל אחד פעילות אחרת – "כביש" למכוניות, מתקני ג'ימבורי, פלייסטיישן, חדר תחפושות, חדר קומפי וגם מזנון.

בילוי עם הילדים בקיפצובה

החלק המקורה מושלם לימים חמים יותר, אבל מתאים בעיקר לקטנים, אלא אם כן לא אכפת לכם שהילדים ישרצו מול מסך גם כשאתם יוצאים לבילוי.

בילוי עם הילדים בקיפצובה

אחרי סיבוב קצר בפנים, יצאנו החוצה. בחלק הפתוח של קיפצובה ממוקמים שלל מתקנים – סירות מתנגשות, מכוניות מתנגשות, רכבת הרים, רכבת לקטנים, מתנפחים, קרוסלת סוסים וגם מתקנים גדולים עם כמה קומות, שכוללים מנהרות, טרמפולינות קטנות, מגלשות ובעצם כל מה שילדים צריכים כדי להישאר שם לנצח.

בילוי עם הילדים בקיפצובה

בילוי עם הילדים בקיפצובההשוס הגדול של המקום הוא העובדה שהוא פונה ברובו לילדים קטנים יותר מאשר פארקי שעשועים גדולים יותר. רכבת ההרים מתאימה גם לבני 7, שעבורם היא אטרקציה מסמרת שיער, אבל לא מפחידה מדי. המתקנים הרב קומתיים הם פשוט תענוג. הילדים נכנסו, מדי פעם הציץ איזה ראש החוצה וחזר מיד פנימה בחזרה לעוד סיבוב של השתוללות.

בילוי עם הילדים בקיפצובה

מה שכן, כשאנחנו ביקרנו במקום, הגדול שלנו התגלש במגלשה הגדולה שיורדת מהמתקן ונשרט בירך מסדק בתחתית המגלשה. פנינו לאחראים במקום והם הבטיחו שמיד שולחים מישהו לבדוק.

אחד היתרונות הגדולים של המקום הוא העובדה כי על אף שמדובר במקום פתוח, חל איסור עישון ברוב חלקי הפארק. במקום תלויים שלטים שמזהירים מעישון במקומות האסורים ואנחנו לא ראינו אף אחד שניסה להדליק סיגריה.

בילוי עם הילדים בקיפצובה

וגולת הכותרת לשמה הגענו, סירה בסערה. מכירים את המתקנים האלה, שהמתקן מסתובב סיבוב קטן סביב עצמו וסיבוב גדול יותר וגם איזה סיבוב סביב השמש? אלה שילדים יורדים מהם צווחים מאושר ומתחננים לעוד סיבוב, ומבוגרים יורדים מהם ומקיאים בצד? אז זה.

בילוי עם הילדים בקיפצובה

 

מה: קיפצובה
איפה: קיבוץ צובה, ליד ירושלים
מתי: פתוח בראש השנה, בסוכות, בשישי שבת ובראש חודש. זמנים מלאים כאן.
כמה: בני 1-2 ומבוגרים משלמים 53 ש"ח. בני 2-14 – 78 ש"ח. יש מבצעי כרטיסי אשראי של 1+1
מה אנחנו אומרים: מעולה לילדים בגילאי 2-12 בערך. מגוון מתקנים שנותן מענה לגילאים שונים. קנו קפה במזנון, קחו את הילדים למתקן הרב קומתי, שבו ותיהנו מהנוף בזמן שהילדים משתוללים בפנים.

ומה אתם אומרים?