ביקור בסולתם רדד

כרטיס המועדון של סולתם רדדסולתם רדד הוא אחד המותגים המוכרים והמוערכים ביותר בישראל. כמעט כל מטבח מאכלס סיר או מחבת של המותג, וכנראה שיש סיבה טובה לכך. אז כשקיבלתי כרטיס מועדון שווה, שמעניק שלל הטבות כמו צבירת נקודות, הטבת יום הולדת, הטבת הצטרפות ועוד כמה, קפצתי לבקר בחנות הקרובה לביתי כדי להצטייד במחבתות.

כרטיס המועדון של סולתם רדד

החברה מציעה מספר סוגי מוצרים, ממערכות אוכל וסכו"ם ועד מחבתות וסירים. עמדתי משתאה מול מדפי המחבתות והסירים, שכוללים מבחר גדלים וחומרים (אלומיניום, נירוסטה, קרמיקה…), שהשאירו אותי קצת מבולבלת מרוב השפע. כשהצלחתי להתפקס, נזכרתי שהמטרה לשמה באתי היא מחבת ווק. הופתעתי מאוד לגלות שהחברה לא מייצרת מחבתות ווק (כך נאמר לי על ידי המוכרות). אמנם אנחנו לא בסין, אבל הווק כבר תפס לעצמו מקום נכבד במטבח הישראלי, והייתי שמחה להיות הבעלים של ווק איכותי. חבל.

כרטיס המועדון של סולתם רדד

במקום הווק, התפשרתי על 2 מחבתות בציפוי קרמי בשני גדלים שונים. לקינוח הוספתי גם בקבוק זכוכית ירקרק, שיהיה במה להגיש לאורחים מים צוננים.

סולתם רדד

המבחר של סולתם גדול (פרט לווק…) והאיכות מעולה. נכון, המחירים הם לא הזולים ביותר בשוק, אבל על איכות משלמים, ובמקרה הזה, עם כרטיס המועדון, משלמים פחות.

כרטיס המועדון של סולתם רדדעכשיו בחנויות הרשת תוכלו ליהנות ממבצע מיוחד ומשתלם – 65% הנחה על המוצר השני (עד 31/5/15). אם אתם צריכים להתחדש בכלי הגשה או בישול (חוץ מווק), זה הזמן.

 

מה: סולתם רדד
איפה: במבחר סניפים ברחבי הארץ
כמה: לא זול, אבל שווה את המחיר. עד 31/5/15 מבצע 65% הנחה על המוצר השני
מה אנחנו אומרים: מוצרים מצוינים, שמחזיקים מעמד לאורך שנים ועושים את העבודה בצורה הטובה ביותר. אנחנו עדיין מחכים לווק…

 

 

ומה אתם אומרים?