דולפין ווילג' בשבי ציון

5

מושב שבי ציון ממוקם ממש על קו החוף, בין עכו לנהריה. סיור קטן במושב מגלה הרבה בתים ישנים וגם כמה פינות קסם, אבל לא לשם כך התכנסנו כאן היום. נפתח בווידוי – אנחנו לא חובבים גדולים של מלונות וכפרי נופש. תנו לנו בקתה בסיסית אבל מבודדת על צלע ההר, ואנחנו מאושרים. אבל דולפין ווילג' בשבי ציון הצליח להפתיע אותנו. אמנם אין כאן דולפינים, אבל כפר דווקא יש.

7

על אף הצפיפות היחסית (כפר הנופש בנוי ממספר מבנים שבכל אחד מהם 4 דירות נופש), הרגשנו כמעט לבד, אפילו כשישבנו בחוץ. יש לציין, כמובן, שהכל תלוי בשכנים, אבל עושה רושם (ממרום שלושת הלילות שלנו בכפר) שהנופשים שמגיעים למקום הם בסך הכל מהסוג השקט.

6

גם הנופשים הפרטיים שלנו הם מהסוג השקט (כל עוד יש מולם מסך כמובן)

כפר הנופש ממוקם בצורה אידיאלית במרחק 3 דקות הליכה מהחוף הפרטי של שבי ציון ובמרחק 5 דקות הליכה מבריכת השחייה של המושב (שמרגישה קצת מיושנת, אבל בהתחשב בעובדה שהיינו כמעט לבד, אין תלונות). הכניסה גם לים וגם לבריכה חופשית לשוכני הכפר.

 

התקבלנו בחיוך על ידי עלמת חן שעשתה לנו סיבוב קצר והסבירה לנו מה נמצא איפה. בחדר כבר חיכו לנו 2 מיטות מתקפלות לגדולים ועוד מזרון לקטן. קצת צפוף, אבל כבר היינו במקומות צפופים מאלה. בחדר תמצאו גם מטבחון קטן עם פינת קפה, מקרר קטן ומיקרוגל, ובאמבטיה מחכה לכם ג'קוזי חביב (אם תצליחו להוציא ממנו את הילדים. אנחנו התייאשנו).

8

bath

 

ארוחת הבוקר מוגשת בחדר אוכל נעים והיא טעימה ומגוונת. מספר סוגי גבינות, אומלטים וביצים קשות, ירקות, גרנולה, קורנפלקס וגולת הכותרת עבור הילדים – פנקייקים קטנים.

 

איפה: דולפין ווילג', שבי ציון
כמה: תלוי בתאריכים ובימים, כמובן, אבל זוג יכול למצוא כאן חדר גם בקצת יותר מ-400 ₪. שווה בהחלט.
מה אני אומרת: אם פרטיות היא לא הדבר הכי חשוב לכם עלי אדמות וכל מה שאתם מחפשים זה מקום נעים ונוח לצאת ממנו לפעילויות, לכו על זה בלי לחשוב פעמיים.

 

ומה אתם אומרים?