הורים לחיים – מגנטים למקרר להתמודדות עם קשיים

הורים לחיים - מגנטים למקרר להתמודדות עם קשיים

כשגליה יפרח, אמא ל-3, חזרה לארץ מרילוקיישן של שנתיים, היא מצאה את עצמה מתמודדת עם קשיים רבים ותוהה מה לעשות עכשיו בחייה. יום אחד, כשהיא קצת אחרי הלידה השלישית, חוותה יום קשה במיוחד. טלפון למנטורית האישית שלה, מיה מינסטר, הוביל לרשימה של חוויות טובות מכוננות, שהדביקה למגנט ותלתה על המקרר, שיהיה תמיד מול העיניים (הרשימה, הזו, אגב, עדיין שוכנת בגאווה על המקרר). מכאן הדרך ל"הורים לחיים" הייתה קצרה.

העסק של יפרח ושל טלי ואנונו, השותפה שלה, "הורים לחיים", מציע סטים של מגנטים מעוצבים למקרר, עם משפטים שיעזרו לכם להתמודד עם קשיים ויזכירו לכם לנשום עמוק. הרי למי מאיתנו אין ימים קשים, בהם אנחנו רק רוצים לשבור את הכלים ולעזוב הכל? המגנטים של הבנות יזכירו לכם בכל פעם שתוציאו את החלב לקפה, שאפשר גם אחרת.
העסק התחיל ממשפטים להורים, אבל כיום מציעות יפרח וואנונו, שגם מעצבות את המגנטים בעצמן, גם מגנטים להעצמה נשית ומגנטים לחיזוק אחרי לידה (מתנה מעולה ללידה!). כל סט כולל 5 מגנטים שונים ועולה 25 ש"ח בלבד. אם חיפשתם מתנת ראש השנה מקורית (גם אם קצת מאוחרת), מצאתם. אגב, אתם מוזמנים לשלוח משפטים מחזקים משלכם לדף הפייסבוק של הורים לחיים. המשפטים השונים יעלו להצבעה וזה שיגרוף הכי הרבה קולות יקבל עיצוב משלו ויצורף לסט המגנטים.

הורים לחיים - מגנטים למקרר להתמודדות עם קשיים

מה: סט מגנטים למקרר להתמודדות עם קשיים בהורות ואחרי לידה ומגנטים להעצמה נשית.
כמה: 25 ש"ח ל-5 מגנטים.
איפה: באתר האינטרנט של "הורים לחיים".
מה אנחנו אומרים: מתנת תשומת לב מעולה ומשמחת לחגים, לתחילת או סוף שנה וגם סתם ככה, כי אוהבים.

 

 

ומה אתם אומרים?