ילדים סורגים לאלוהים 2 במועדון הברל'ה

ילדים סורגים לאלוהים 2

על מועדון הברל'ה שבקיבוץ להבות חביבה שמעתי כבר מזמן, אבל איכשהו, בגלל המרחק מהבית, אף פעם לא יצא לנו להגיע אליו. לפני כמה שנים דווקא רכשנו כרטיסים להופעה של שלום חנוך במועדון, אבל כמה שעות לפני ההופעה העלה הילד חום גבוה מאוד והחלטנו להישאר בבית. התקשרנו למועדון לשאול אם יש אפשרות לבטל את הכרטיסים, ועל אף שלא רכשנו את הכרטיסים ישירות מהם, הם ביטלו אותם מיד, החזירו את הכסף וגם הוסיפו החלמה מהירה. שירות שבאמת לא רואים בארץ לעיתים קרובות. מאז היה לי ברור שאגיע לשם מתישהו, כך שכשהוזמנו לראות הופעה, החלטנו על הדרך לעשות מזה חגיגה וגם לקחנו צימר בבית ינאי, כדי לא לנהוג את כל הדרך חזרה באמצע הלילה (אל תדאגו, סקירה על הצימר תגיע גם היא בקרוב).

ילדים סורגים לאלוהים 2אחרי בחינה של לוח ההופעות, שכולל מופעי מוסיקה, סטנד-אפ ואפילו הרצאות, הלכנו על המופע "ילדים סורגים לאלוהים 2" של עידן אלתרמן ואבי גרייניק. הגענו למקום כשעה וחצי לפני תחילת ההופעה. המקום פועל בדומה למועדונים אחרים, כמו הזאפה, למשל – ישיבה על בסיס מקום פנוי. כלומר, ככל שתקדימו להגיע, כך תהיה לכם יותר אפשרות בחירה איפה לשבת. ואחרי שמתיישבים, מזמינים. התפריט כולל בעיקר אוכל פאבים – כריכים, סלטים, המבורגר, צ'יפס ועוד כמה מנות, ותפריט הקוקטיילים מציע שמות חביבים, כמו ג'ין לנון או ריקי מרטיני.

ילדים סורגים לאלוהים 2

 

הזמנו לנו כריך סביח, שהיה חביב, צ'יפס שהיה פשוט צ'יפס, כוס בירה צוננת וכוס סנגריטה, שאכזבה קצת עם טעם של שנות השמונים.

הקהל של ברל'ה, לפחות בערב בו אנחנו הגענו, היה קהל מקסים ונעים. טווח הגילאים עמד על שנה בערך (נשבעת!) עד 80 בערך, עם רוב מוחץ לבני 35-45, הדור שהיה בדיוק בגיל הנכון כשגרייניק ואלתרמן התפרסמו.

המופע עצמו פשוט נהדר. מהשנייה הראשונה בה עולים השניים על הבמה, הכימיה מורגשת היטב. המופע כולל חומרים חדשים עם קריצות לחומרים הישנים. כל "קבבבבל" של גרייניק או שורוק מוגזם של אלתרמן התקבלו במחיאות כפיים סוערות, וצחי ומאיר כבשו שוב את הבמה, עשרים שנה אחרי הפעם הראשונה.

ילדים סורגים לאלוהים 2

המופע בנוי ממערכונים מוכנים מראש, עם קצת אלתורים בין לבין, בדיוק מה שצריך כדי לקבל את מנת הצחוק לערב אחד. וזה מצחיק. מאוד מאוד מצחיק, עד כדי דמעות וכאבים בלסת. ביציאה אנחנו מקשיבים קצת לשיחות של אחרים, וכולם חושבים אותו דבר – היה פשוט מעולה!

 

מה: המופע ילדים סורגים לאלוהים 2
איפה: מועדון הברל'ה, קיבוץ להבות חביבה (שמארח שלל הופעות. בחודש הקרוב מחכים לכם, בין השאר, קובי מימון, רמי קליינשטיין המופע המשותף של יצחק קלפטר, אפרים שמיר ואלון אולארצ'יק ועוד מופעים רבים)
מה אנחנו אומרים: מופע מצוין, מקום אחלה, קהל נפלא. באמת שלא צריך יותר מזה כלום.

ומה אתם אומרים?