לק סולארי משנה צבע של רובי ווינג

אין כמו לק צבעוני על אצבעות הידיים כדי לשמח לבב אנוש. וכשהלק מגיע בשני צבעים, בכלל טוב! רגע, לק בשני צבעים? איך זה בכלל אפשרי? או! מסתבר שזה אפשרי. הלק הסולארי רובי ווינג עושה בדיוק את זה – לק אחד, שני צבעים. השינוי המדובר קורה כשהלק פוגש שמש.

לק סולארי משנה צבע

קיבלנו לסקירה לק סולארי כזה בצבע לבן, שבמפגש עם קרני השמש הופך לצהוב. אני דווקא אדם של לקים צבעוניים ולבן קצת פחות מדבר אליי, אבל הצהוב דווקא כן. איזה מזל שאפשר גם וגם. הלק מגיע עם מברשת נוחה לשימוש, אבל הוא זקוק לשלוש שכבות, כדי לקבל מריחה אחידה. חשוב לחכות כמו שצריך בין שכבה לשכבה, אחרת תקבלו מראה עבה ולא אחיד.

לק סולארי משנה צבע

בתוך מקום סגור ובשעות הערב תקבלו לק לבן, למראה אלגנטי. בחוץ, בשמש – הלק משנה את צבעו לצהוב שובב. מעולה לשפת הים או לארוחת בוקר בבית קפה עם החברות. בכלל, המשחק של מעברי הצבעים יגרום לכן, לפחות בהתחלה, להיכנס למקום סגור ולצאת לשמש כל שתי דקות, רק כדי לראות את הלק משנה צבע…

לק סולארי משנה צבע

הלק החזיק מעמד כ-3-4 ימים לפני שהתחיל להתקלף, וההסרה שלו הייתה קלה. סדרת הלקים מגיעה ב-50 גוונים שונים, תוכלו לבחור בין שילובים של תכלת/סגול, ורוד מנצנץ בהיר/כהה, תכלת/טורקיז, אפרסק/ורוד, צהוב/כתום ועוד גוונים. כל בקבוק עולה 80 ש"ח.

מה: לק משנה צבע בשמש (לק סולארי)
איפה: ברשת נייל סטודיו ובמכוני טיפוח
כמה: 80 ש"ח לבקבוק
מה אנחנו אומרות: ללא ספק המצאה מעולה, כיף גדול לצאת לשמש ולראות את הצבע מתחלף. עם זאת, לא זול…

ומה אתם אומרים?