מופע אימפרוביזציה לילדים בתיאטרון אימפרוב

תיאטרון אימפרוב - מופע אימפרוביזציה לילדים

על תיאטרון האימפרוב שמעתי כבר לפני שנתיים מחברות, שהבטיחו שאם אלך למופע, לא אתחרט. בחיי שתכננתי, אבל פשוט לא יצא. עד שקיבלתי הזמנה למופע אימפרוביזציה חדש של התיאטרון, מופע שפונה כולו לילדים. קפצנו על ההזדמנות ונסענו למשכנו החדש של התיאטרון ברחוב יצחק שדה בתל אביב.

הרעיון מאחורי תיאטרון האימפרוב פשוט מאוד – אין מחזה כתוב ואין חזרות במובן המסורתי של המילה. מה יש? אילתורים. הסצנות השונות למופע נבחרות בעזרת הקהל, שזורק רעיונות לשחקנים. לפי הרעיונות, השחקנים מאלתרים ובונים את הסצנה במקום. זוכרים "של מי השורה הזאת בכלל" או "הכל הולך"? אז כזה, אבל על הבמה ובהשתתפות הקהל.

תיאטרון אימפרוב - מופע אימפרוביזציה לילדים

המופע בו צפינו, "קומיקידס", נערך בשיתוף עם הילדים, שעושה רושם שנהנו מאוד מהמופע. הם זורקים רעיונות לאוויר, עולים על הבמה ומשתפים פעולה עם האילתור ממש כמו הגדולים. שלושת השחקנים מצוינים ומצחיקים מאוד רוב הזמן, גם את הילדים וגם את ההורים. המופע עצמו משעשע ונוגע בנקודות מוכרות לילדים (זוכרים שהם עוזרים להמציא את הסצנה?). בן ה-10 ובת ה-8 שהגיעו איתי למופע אמנם לא לקחו חלק פעיל, אבל נהנו גם מהצפייה בלבד. בתום המופע הזכירו שניהם את הדמיון הרעיוני ל"הכל הולך", תכנית שהייתה פופולרית במיוחד בקרב ילדים ובני נוער.

פרט למופע "קומיקידס", בתיאטרון האימפרוב תוכלו לצפות גם במופעים למבוגרים ולהשתתף בסדנאות אימפרוביזציה (עכשיו גם לילדים!).

מה: מופע אימפרוביזציה לילדים בתיאטרון אימפרוב.
מתי: שבת 30/7 בשעה 11:30; שבת 13/8 בשעה 11:00.
איפה: תיאטרון האימפרוב, יצחק שדה 32 תל אביב
כמה: 55 ש"ח לילד, 45 ש"ח למבוגר (המופע מיועד לילדים בגילאי 13-7)
מה אנחנו אומרים: מצחיק ומאפשר לילדים לחוות תיאטרון מסוג אחר, כזה שמדבר בגובה העיניים ומשתף אותם באופן פעיל.

 

ומה אתם אומרים?