מסעדת קינג ג'ורג' בביג פאשן אשדוד –

כשחיפשנו מקום לחגוג יומולדת לילד, מקום בו הילדים יכולים להתרוצץ בכיף, והגדולים יכולים באמת לשבת בנחת, המליצה המשפחה על מסעדת קינג ג'ורג' במתחם ביג פאשן החדש באשדוד. המסעדה שייכת לרשת המסעדות קינג ג'ורג', שמפעילה למעלה מ-10 סניפים ברחבי הארץ. היא שוכנת במתחם ביג פאשן, ממש מול מזרקות המים לילדים, מיקום קלאסי לארוחה עם קטנים. מכיוון שידענו שנגיע קבוצה גדולה של סועדים, התקשרנו להזמין מקום, אך נאמר לנו שבימי שבת לא ניתן להזמין מקום מראש. התפללנו לטוב והגענו בשעת צהריים חמה ומוקדמת.

בכניסה למסעדה השתרך תור, אבל גם בחוץ וגם בפנים היו שולחנות ריקים. שאלנו את הבחור בכניסה אם ניתן להתיישב בחוץ והוא אישר בשמחה. התיישבנו והמתנו להגעת המלצר. אחרי כמעט 10 דקות בהן לא ניגש אלינו אף אחד, ניגשנו לשאול שוב בכניסה. הפעם עמדה בפתח בחורה, שענתה שהשולחנות בחוץ מיועדים להמתנה בלבד, והמסעדה כרגע לא ערוכה לשרת אותם. המממ. שאלנו תוך כמה זמן נוכל לקבל שולחן בתוך המסעדה, וכשהבנו שיש לפנינו בתוך עוד לא מעט אנשים ומדובר בלפחות 20 דקות המתנה, החלטנו ללכת לחפש את מזלנו במקום אחר. אמרנו יפה תודה והתחלנו להתרחק מהמסעדה, כשלפתע הגיע בריצה הבחור מהכניסה והכריז בחיוך שמצא לנו שולחן. מופתעים הודינו לו וחזרנו לשבת במסעדה. עד עכשיו לא ברור לי מה בדיוק קרה שם, אבל השירות לאורך חצי השעה הראשונה שבילינו במסעדה היה מקסים, חייכני ולא מעיק. מיד אחרי שהזמנו, הגיעו לשולחן צלוחית חמוצים חביבים וצלוחית חומוס חסרת טעם ולא מתובלת בעליל, שאין ספק שמי שהכין אותה, לא טעם לפני שהוציא אותה.

מסעדת קינג ג'ורג', ביג פאשן אשדוד

מכאן התחילו להגיע המנות זו אחר זו, במהירות יחסית. מה היה לנו שם? ילד היומולדת הזמין המבורגר (40 ש"ח), סירב להעניק ביסים לסובבים וחיסל את כולו במהירות. "היה טעים מאוד!".

מסעדת קינג ג'ורג', ביג פאשן אשדוד

ממנות הפתיחה הזמנו ניוקי קריספי ממולאים גבינה (15 ש"ח) שהיו חביבים, אבל לא באמת ניוקי. אם היו קוראים להם כיסוני תפוחי אדמה, התיאור היה קולע יותר למנה. רוטב הצ'ילי המתוק שהגיע עם המנה נראה והרגיש כאילו יצא עכשיו מבקבוק קנוי.

מסעדת קינג ג'ורג', ביג פאשן אשדודמהמנות הראשונות בחרנו פטריות פורטבלו צלויות מצופות בפירורי לחם עם טבעות גבינת עזים (25 ש"ח).  מנה יפה לעין, קצת פחות לחיך. לשולחן הגיעו 3 פטריות לא מתובלות וחסרות טעם, עם גבינת עזים מעל וסלט ירוק מתחת. מזלן של הפטריות שהגיעו עם הגבינה והסלט, שהוסיפו קצת טעם למנה.

מסעדת קינג ג'ורג', ביג פאשן אשדוד

הילדה ביקשה פיצה מרגריטה (30 ש"ח) וקיבלה פיצה גדולה יחסית למחיר, אבל לא מוצלחת במיוחד, עם בצק עבה מדי, הרבה רוטב תפל וקצת גבינה.

מסעדת קינג ג'ורג', ביג פאשן אשדוד

סלט החלומי (40 ש"ח) הגיע עם הרבה ירוקים, קצת ירקות והמון המון המון קרוטונים. הסלט מתובל בוויניגרט הדרים והחלומי והקרוטונים ברוטב פסטו וצ'ילי מתוק, אבל במקום להשלים את הטעמים, הם יצרו בלאגן טעמים בחיך.

מסעדת קינג ג'ורג', ביג פאשן אשדוד

רביולי הגבינות (40 ש"ח), שהוזמן בליווי רוטב שמנת ופטריות, היה, ובכן, פשוט רביולי גבינות ברוטב שמנת ופטריות. לא נוראי, לא נהדר, סתם מנה פשוטה וסבירה.

מסעדת קינג ג'ורג', ביג פאשן אשדוד

ואחרון וקצת פחות חביב, פילה אמנון (50 ש"ח), שהגיע לא עשוי, הוחזר למטבח וחזר אלינו, רק כדי שנגלה שגם הטעם שלו סביר ולא יותר.

מסעדת קינג ג'ורג', ביג פאשן אשדוד

באופן מפתיע, חלק מיושבי השולחן היו אלה שמלכתחילה המליצו על המסעדה, אחרי שעברו בה חוויה חיובית הרבה יותר רק שבועיים קודם לכן. התחושה ביום בו אנחנו ביקרנו במסעדה, הייתה שהמטבח והמלצרים כורעים תחת העומס ולכן חוויית הסועדים נפגעת.

מה: מסעדת קינג ג'ורג'
איפה: מתחם ביג פאשן אשדוד
מתי: כל השבוע, 12:00 עד חצות
כמה: המחירים נמוכים מאלה שתמצאו בדר"כ במסעדות דומות
מה אנחנו אומרים: התאכזבנו מהאוכל, שהיה סביר עד חביב והתאכזבנו מכך שלא יכולנו לשבת בחוץ (המטרה מלכתחילה הייתה לאפשר לילדים להתרוצץ בחוץ בחופשיות). השירות, מהרגע שהכניסו אותנו למסעדה ועד לנקודה לא ברורה באמצע הארוחה, היה מצוין. בשלב מסוים עשה רושם שהמלצרים הותשו, הם שוטטו במהירות משולחן לשולחן והתקשו להעניק שירות כמו שצריך לכל השולחנות. התחושה היא שיש למקום פוטנציאל, רק שהוא עדיין לא מצליח לממש אותו כמו שצריך.

ומה אתם אומרים?