מקס סטוק

מוצרים לאפייה במקס סטוק

הפעם הראשונה שלי במקס סטוק הייתה הלם טוטלי. מההיצע, מהמחירים וגם מהבלגן. מאז ביקרתי כבר כמה וכמה פעמים בחנות של הרשת בראשון לציון, תמיד מוצאת פריטים שהייתי חייבת במחירים שפשוט אי אפשר לסרב להם, ותמיד רצה לשטוף ידיים מהאבק בשנייה שאני נכנסת הביתה.

רשת מקס סטוק הוקמה לפני כ-10 שנים והיום היא מונה כ-30 סניפים, שמציעים שפע מטורף של פריטים במחירים מצחיקים. תוכלו למצוא שם צעצועים, כלי מטבח, טקסטיל, כלי כתיבה, בגדים, פריטים מיוחדים לחגים ועוד ועוד ועוד.

צעצועים במקס סטוק

היתרון הגדול במקס סטוק הוא ללא ספק המחירים. החיסרון? האיכות של מוצרים רבים די נמוכה, והתחושה בחנות באופן כללי היא של בלגן וחוסר ניקיון. אם להשוות לרגע לביג שופ, רשת נוספת שמציעה שלל מוצרים במחירים נמוכים, הרי שבביג שופ חוויית הקנייה שונה לחלוטין – התחושה היא של חנות כלבו מאורגנת ומסודרת, הכל נקי והעובדים מסתובבים ללא הפסקה בחנות, כדי לשמור על הסדר.

1

בנוסף, אם ביג שופ מציעה מבחר גדול של מוצרים בכל אחת מהמחלקות, במקס סטוק מחלקת הביגוד קטנה יחסית ומציעה בעיקר בגדים תחתונים ובמחלקת הצעצועים תמצאו בעיקר צעצועי פלסטיק זולים. מחלקות כלי המטבח והדקורציה לבית הן כנראה המחלקות השוות ביותר, בהן תוכלו למצוא פריטים מקסימים ונחשקים במחירים שאין להם תחרות.

3

2

מילה נוספת לגבי האיכות – בביקור האחרון רכשנו צנצנת זכוכית יפהפיה בסגנון וינטג'. הספקנו להשתמש בה פעם אחת. בפעם השנייה הוספנו אותה לצנצנות האחרות שחיכו לעיקור לפני העמסת ריבה תוצרת בית בתוכן, רק שהצנצנת הזאת, לעומת כל שאר הצנצנות (שנרכשו בחנויות אחרות) התפוצצה בתוך שניות ספורות.

7

מה שכן, המחירים הזולים מאפשרים לקנות מוצרים פשוטים יחסית ולשדרג אותם לבד בבית. כך תקבלו מוצר ייחודי שלא הייתם צריכים להוציא עליו הון, כמו הציפית הזאת, ששודרגה בקלות בעזרת צבע לבד (כאן יש גם הדרכה).

1 (2)

 

מה: רשת החנויות מקס סטוק
איפה: בכל הארץ. אנחנו ביקרנו בחנות בראשון לציון
כמה: זול
מה אנחנו אומרים: היצע גדול וזול, אבל מבולגן ולא תמיד איכותי

ומה אתם אומרים?