סבבה קידס – אתר לקניית צעצועים

סבבה קידס - אתר לקניית צעצועים

 

סבבה קידס הוא אתר לקניית אונליין של צעצועים לילדים. כשהוצע לנו סכום לרכישה, כדי להתנסות ברכישה מהאתר, היה קשה להחליט לאיזה מהילדים לחפש. מזל שהמגוון באתר רחב והצלחנו למצוא 2 פריטים, שמתאימים למנעד רחב של גילאים, כך נמנע משבר בינלאומי גדול.

החיפוש באתר נוח. תוכלו לבחור לחפש לפי קטגוריות, לפי מחירים, לפי גילאים, לפי מותג או לפי בנים/בנות (החלוקה שאנחנו הכי פחות אוהבים). גם בחיפוש בתוך קטגוריה מסוימת, תוכלו לצמצם אפשרויות, לפי סכום רכישה, תת-קטגוריה או יצרן.

עמודי המוצרים עצמם נוחים ומפרטים היטב על המוצר עצמו. תוכלו למצוא גם המלצות למוצרים דומים וסקירות של גולשים (כרגע, ברוב המוצרים שבדקנו, החלונית הזאת עדיין ריקה, אבל אנחנו מניחים שזה עניין של זמן).

סבבה קידס - אתר לקניית צעצועים

 

אבל בואו נעבור למה שבאמת מעניין את רובנו – המחירים. האתר מציע מוצרים במחירים על הצד הנמוך של הסקאלה, גם אם לא תמיד הנמוך ביותר. לדוגמה, מטוס פליימוביל גדול, שנמכר ברוב החנויות סביב 500+ ש"ח, עולה באתר 487 ש"ח (ובזאפ אפשר למצוא אותו גם ב-478 ש"ח). רובה נרף בדגם סטרייק שעולה בכל החנויות שבדקנו 200 ש"ח וצפונה, עולה בסבבה קידס 175.90 ש"ח וגם שלל בובות ברבי/אנה ואלזה/הפוני הקטן שלי היו כמעט כולן זולות יותר בסבבה קידס מאשר בחנויות צעצועים ואתרי קניות אחרים.

סבבה קידס - אתר לקניית צעצועיםשלב הקופה נוח, אפשר לבחור באפשרות איסוף עצמי בחינם, קוויק בוקס ב-20 ש"ח או דואר שליחים ב-30 ש"ח. בכל מקרה, הזמנה מעל 299 ש"ח מזכה אתכם במשלוח חינם. התשלום מתבצע בכרטיס אשראי או בפייפאל.

6 ימים אחרי ההזמנה קיבלנו במייל תעודת משלוח עם מספר מעקב וכעבור מספר ימים נוספים קיבלנו את ההזמנה (יש לציין שאנחנו גרים ביישוב קטן, שהדואר אליו בדר"כ מגיע בעיכוב של 3-4 ימים). ההזמנה הגיעה ארוזה היטב וגם המוצרים עצמם היו שלמים והגיעו ללא כל פגע.

מה: סבבה קידס, אתר לקניית צעצועים
כמה: על הצד הזול של הסקאלה
מה אנחנו אומרים: אתר נוח לשימוש, מגוון רחב של מוצרים (רק קטגוריית המולטימדיה הרגישה לנו חסרה קצת), מחירים זולים יחסית לחנויות ולאתרים אחרים. חווית קנייה מצוינת.

ומה אתם אומרים?