פיטו אויל סופרים – שמן לשיער יבש ומתולתל

בנות בעלות שיער חלק ומבריק מוזמנות להמשיך לכתבה הבאה. בנות עם שיער יבש ומתולתל – קבוצת התמיכה שלכן ממתינה לכן כאן

פיטו אויל סופרים שמן טיפולי לשיער יבש ומתולתל

מאז שהייתי ילדה קטנה, אני מסתכלת בקנאה על בנות שמטפחות בגאווה שיער חלק, דליל ומבריק. כן, כן, אני יודעת שהן בוהות בערימת התלתלים שלי בעיניים ירוקות מקנאה, אבל אתן ואני יודעות שהן טועות. תלתלים שבאים על רעמה נפוחה כמו של אריה, עם פריז מטורף מכל כיוון ויובש היסטרי, מבטיחה לכן שיומיים כאלה והן מתחננות לחזור לשיער החלק והגולש שלהן.

אז מה עושות אומללות שנפל בחלקן שיער מתולתל שכזה? מחפשות קרם/מוס/שמן שיושיע אותן. כך שכשנחת על שולחננו השמן הטיפולי 'פיטו אויל סופרים' של חברת פיטו פריז, ברור שאצנו רצנו אל מול המראה לנסות. השמן מגיע בבקבוק זכוכית קטן, שנראה ומרגיש יוקרתי, עם שפריצר (כלומר, כספריי). חייבת לומר שקצת קשה לי עם הספריי – התחושה היא תמיד שלא יוצא מספיק נוזל ושחלק "הולך לאיבוד" באוויר. לא בטוח בכלל שזה המצב, אבל כאמור, זו התחושה.

פיטו אויל סופרים שמן טיפולי לשיער יבש ומתולתל

השמן, שאמור להעניק רכות ולחות לשיער ולסייע בעיצוב השיער (והתלתלים!), מכיל תמציות מצמחים, כמו שמן מקדמיה, שמן המופק מזרעי עץ הרוקו (הצבע היפהפה של השמן? ככה הוא נוצר) וסבום מעץ הזית, שהוא בעצם מעין שומן, שמסייע להשגת מראה מבריק.

פיטו אויל סופרים שמן טיפולי לשיער יבש ומתולתל

השתמשתי על שיער מרדני במיוחד במשך כמה ימים ברצף, כדי לבחון את ההשפעה. באופן כללי, שיער מתולתל דורש טיפול ב-3 קטגוריות שונות – צורת התלתלים, הנפח והפריז (השוונצים המעצבנים שעפים לכל כיוון). אז קודם כל, שאפו גדול על התלתלים היפים, שמאז גיל 16 בערך לא ראיתי על הראש שלי. השמן בהחלט עושה את העבודה בגזרה הזאת, מה גם שהתלתלים מרגישים רכים ולא משומנים, תופעת לוואי ידועה של מוצרים לשיער מתולתל. בנוסף, השיער איבד המון מהנפח שלו, וזה פשוט תענוג. רוב מוצרי השיער שניסיתי נופלים בגדול בקטגוריית הנפח, אבל כאן הייתה הצלחה מסחררת. בקטגוריית הפריז, עם זאת, לצערנו השמן לא מצליח לספק את הסחורה. בסופו של דבר הצלחתי להגיע לתוצאה מושלמת בשימוש של השמן בתוספת קרם לחות לשיער אחריו. הקרם בדר"כ מצליח לטפל בפריז וגם קצת בתלתלים (למרות שלא יוצר תלתלים יפים כמו האויל סופרים), אבל נכשל קשות בקטגוריית הנפח. השילוב של השמן עם הקרם יצר תלתלים יפים, רכים, עם נפח של שיער נורמלי ובלי שוונצים מתפרעים. ניצחון לבנות האור!

עניין אחרון, המחיר – השמן עולה 150 ש"ח ל-100 מ"ל, ובשימוש יומיומי, תצטרכו להשקיע בבקבוק חדש כל 3-4 שבועות. לא זול בכלל, אבל למיואשות – שווה את המחיר.

 

מה: פיטו אויל סופרים, שמן טיפולי לשיער יבש ולתלתלים
כמה: 150 ש"ח ל-100 מ"ל
איפה: ברשתות הפארם ובבתי המרקחת והטבע ברחבי הארץ
מה אני אומרת: יוצר תלתלים יפים ורכים, מפחית נפח, אבל לא מצליח לטפל בפריז. בשילוב עם קרם לשיער, נוצר המראה המושלם. לא זול, מומלץ למי שהשיער שלה בעייתי פלוס פלוס.

ומה אתם אומרים?