קונים תלבושת אחידה באינטרנט

קונים תלבושת אחידה באינטרנט

עניין התלבושת האחידה בבתי הספר הוא נושא שנוי במחלוקת. יש שאומרים שהוא יוצר שוויון בין אלה שאין להם לאלה שיש להם וכופה על הילדים מראה מהוגן וראוי. המתנגדים טוענים שאת אי-השוויון אפשר להביע בעוד מיליון דרכים אחרות, מהנעליים ועד לסלולרי הכי חדיש ושמראה מהוגן אפשר לדרוש גם ללא סמל בית ספר על החולצה. אבל איך שלא תסתכלו על זה, תלבושת אחידה עולה לא מעט ודורשת הרבה התעסקות.

לא יודעת איך זה אצלכם, אבל אנחנו גרים במושב. אם רוצים לקנות תלבושת אחידה, צריך לאסוף את הילדים (משימה בלתי אפשרית בפני עצמה) ולנסוע לעיר הגדולה, במקרה שלנו – גדרה או אשדוד. שם בוחרים את הצבעים ("אמא, אני רוצה עוד חולצה ורודה. לא, בעצם טורקיז! לא, לא! רגע, אולי שחור?"), מחכים בתור – בחנויות האלה תמיד יש תור ארוך להדפסה – ואז מחכים עוד כמה דקות, עד שמסיימים להדפיס את הסמלים על כל החולצות.

אז כשהציעו לי לנסות אתר אינטרנט חדש, שניתן לרכוש ממנו חולצות בית ספר עם סמל, ברור שאמרתי כן. הרעיון כל כך גאוני, שלא ברור לי איך רק עכשיו הוא הוקם. אתר תלבושת מציע מבחר גדול של חולצות, חולצות ספורט ופוטרים עם בחירה של הדפסת סמל בית ספר מתוך למעלה מ-2,000 בתי ספר. ותאמינו לי, אם הסמל של בית הספר המקומי הקטן שלנו נמצא באתר, גם שלכם בטח מופיע בו.

אנחנו קיבלנו שובר להתנסות בקנייה של חולצה ורכשנו חולצה לגברבר הבית. החולצה, באיכות טובה, הגיעה בדיוק במידה הנכונה ובגוון הנכון תוך כשבוע מרגע ההזמנה. המחירים גם הם מצוינים – 5 חולצות קצרות או 4 ארוכות ב-99 ש"ח, 3 פוטרים ב-99 ש"ח ו-3 חולצות ספורט ב-79 ש"ח. אם אתם ממש חייבים למדוד לפני הקנייה, החברה מספקת שירותי מדידה ועמדת הזמנה חכמה במספר סניפי אופיס דיפו ברחבי הארץ.

קונים תלבושת אחידה באינטרנט

מה: קנייה אונליין של חולצות עם סמל בית ספר
איפה: באתר האינטרנט "תלבושת"
כמה: 99 ש"ח ל-5 חולצות קצרות או 4 ארוכות או ל-3 פוטרים. 79 ש"ח ל-3 חולצות ספורט
מה אנחנו אומרים: איכות טובה, משלוח מהיר, מבחר גוונים, מחירים מצוינים וכל זה בלי לעמוד דקה בתור. קנינו.

ומה אתם אומרים?